Vybavení - chata Soběslav:

Přízemí:

Kuchyně: elektrický sporák, lednice, kuchyňská linka, dřez, mikrovlnka, varná konvice, rádio. Studená a teplá voda. Rohová lavice a stůl. Jídelní kout obložen dřevem, dvoulůžková postel. Krbová kamna, vytopí celou chatu, dřevo je k dispozici. 

   

 chata ubytování Čeraz Jižní Čechy

Koupelnasprchový kout, umývadlo, WC, bojler 100L.

 

 

Podkroví:

Ložnice: 2x dvoulůžková postel, rozkládací sedačka s konferenčním stolkem, křeslo, noční stolky, skříně, balkon na zahradu, TV (anténa).

 

 

  

 

 

 

Zahrada: oplocená, pískoviště, sušák na prádlo, ohniště, venkovní posezení. Kulatý bazén průměr 4 m. Přístřešek na auto, na kola.

 chata ubytování Čeraz Jižní Čechy chata ubytování Čeraz Jižní Čechy

   

Koupání: nový akvapark přímo v Soběslavi postavený v červnu 2011, na řece Lužnici 100m, pískovna Karvánky (1,5 km), pískovna Vlkov ve Veselí nad Lužnicí (6km), rybník Rytíř s kempem (směr na Bechyni), pískovna v Roudné (směr na Tábor cca 10 min. autem). Hluboká – vodní ráj.

Okolí: zámek Bechyně 20km, Chráněná krajinná oblast Třeboňsko, přírodní zajímavost Borkovická blata (s výskytem chráněných rašeliništních rostlin), veliké golfové hřiště lemované lesní krajinou. Zámek Červená Lhota, Jindřichův Hradec, Hluboká nad Vltavou se ZOO, Třeboň.

Kouření povoleno mimo objekt.

Vytápění tuhá paliva lokální (obsluhuje host), ohřev vody elektrický bojler (objem: 100)

V rámci ubytování máte k dispozici celý obytný prostor včetně přilehlé travnaté plochy. Uzavřený travnatý dvůr (420 m2) s ohništěm, venkovním posezením a bazénem

U objektu také najdete připravené dřevo.

Parkování u objektu.