Chatová oblast Čeraz - Soběslav

 

POZOR !!! poslední volný termín v srpnu od 3.8 - 10.8. 2024  !!!

Poskytujeme pobyty, vhodné pro rodiny s dětmi. Pokud jste přesyceni každodenním městským rámusem, smogem a toužíte po změně, tak u nás najdete oázu klidu a pohody. Bazén máme v provozu již od května, protože počasí bývá touto dobou již velice příjemné. V červnu se stále častěji setkáváme s tím, že teploty překračují často i 25 stupňů. Po tyto měsíce máme také pěkné ceny za ubytování.

  

 

Nová chata v malé chatové osadě na konci Soběslavi 100m od Lužnice (ne v záplavové oblasti, klidné místo). Chata je pro 6 osob.

Doprava: autobusové a vlakové spojení do Soběslavi, nejvhodnější je doprava autem vzhledem k možným výletům do okolí.

Okolí vhodné pro rybaření (revíry: Lužnice- Vlkovská velká -100ha a malá-10ha, Pazderník-1,5ha), houbaření, cyklistiku, kánoistiku, golf, výlety, cca 15 min. pěšky do Soběslavi (nákupy, restaurace, fotbalové hřiště...)

Vybavení:

Přízemí:

Ø Kuchyně: elektrický sporák, lednice, kuchyňská linka, dřez, mikrovlnka, varná konvice, rádio. Studená a teplá voda. Rohová lavice a stůl. Jídelní kout obložen dřevem, dvoulůžková postel. Krbová kamna, vytopí celou chatu, dřevo je k dispozici.

Ø Koupelna: sprchový kout, umývadlo, WC, bojler 100L.

     

 

Podkroví:

Ø Ložnice: 2x dvoulůžková postel, rozkládací sedačka s konferenčním stolkem, noční stolky, skříně, balkon na zahradu, TV (anténa).

 

  

 

Zahrada: oplocená, pískoviště, sušák na prádlo, ohniště, venkovní posezení. Kulatý bazén průměr 4 m. Přístřešek na auto, na kola.

 

   

 

Koupání: nový akvapark přímo v Soběslavi postavený v červnu 2011, na řece Lužnici 100m, pískovna Karvánky (1,5 km), pískovna Vlkov ve Veselí nad Lužnicí (6km), rybník Rytíř s kempem (směr na Bechyni), pískovna v Roudné (směr na Tábor cca 10 min. autem). Hluboká – vodní ráj.

 

 

Okolí: zámek Bechyně 20km, Chráněná krajinná oblast Třeboňsko, přírodní zajímavost Borkovická blata (s výskytem chráněných rašeliništních rostlin), veliké golfové hřiště lemované lesní krajinou. Zámek Červená Lhota, Jindřichův Hradec, Hluboká nad Vltavou se ZOO, Třeboň

 

Kouření povoleno mimo objekt.

Vytápění tuhá paliva lokální (obsluhuje host), ohřev vody elektrický bojler (objem: 100)

V rámci ubytování máte k dispozici celý obytný prostor včetně přilehlé travnaté plochy.

Uzavřený travnatý dvůr (420 m2) s ohništěm, venkovním posezením a bazénem

U objektu také najdete připravené dřevo.

Parkování u objektu.

 

Cena za ubytování:

Měsíc: duben – květen – červen na týden 7000 Kč + spotřeba el. energie

Měsíc: červenec – srpen na týden 11500 Kč + spotřeba el. energie

Měsíc: září na týden 7000 Kč + spotřeba el. energie

 

Kauce 1000,- Kč (vrací se při odjezdu)

Domácí zvíře pes (pouze malé plemeno) /kočka: 300 Kč na týden

 

Kontakt: 734 419 927

Předání a převzetí objektu:

Obvyklý čas nástupu pobytu je sobota 12-13 hod. a vyklizení objektu v sobotu do 10.00 hod. Čas příjezdu i den lze dohodnout i jinak.

Objekt předáváme čistý a pěkně uklizený a totéž očekáváme i při jeho zpětném převzetí.